KONST / Litografier / Litografi 16302149
nr 1630 2149
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Litografi, Dansande par, Signerad. Numrerad 172/290. Bildmått: 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 56x43 cm
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:15:08
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)